О чем пишут (mak_50) wrote,
О чем пишут
mak_50

Одесский маршрутчик пытался выгнать из автобуса девушку за "телячую мову"

https://www.048.ua/news/1729366
В Одессе девушку, которая разговаривала на украинском языке, пытался выгнать из автобуса маршрутчик.
Об этом рассказала пострадавшая. Девушка пожаловалась в городской департамент транспорта и намерена добиваться увольнения неадекватного водителя. Ее рассказ приводим ниже (оригинал на мове):
"Приблизно о 16.30-17.00 їхала в маршрутному таксі 117 у м.Одесса, водій маршрутки почав робити мені зауваження на те, що я голосно розмовляла по мобільному телефону, враховуючи те що я знаходилась на пасажирському місці, і він не міг чути моєї розмови!
Відповідних знаків, які б забороняли розмовляти в цьому маршрутному таксі та на даному місці для пасажирів не було, на що я відповіла водію, що я йому ніяк не заважаю, та пасажири це підтвердили. Сам водій почав мене обзивати не цензурними словами, та приклав фізичну силу, хотів мене "викинути з маршрутки". Добре, що втрутились пасажири, які почали його заспокоювати.
У свій адрес я чула багато образливих слів, також було сказано про те що я розмовляю "телячої мовою" - тобто УКРАЇНСЬКОЮ!
На мою думку йому не місце працювати з людьми, якщо він має особисту неприязнь до даної мови, та до людей, які нею розмовляють! Прошу  застосувати до даного водія високу міру покарання, а саме ЗВІЛЬНЕННЯ!"
Subscribe
Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments